a jesi probao staviti noviju verziju firmwarea sa SEUS-om?
nekima je novi firmware(driveri) na k850 dosta popravio sliku
a jesi probao staviti noviju verziju firmwarea sa SEUS-om?
nekima je novi firmware(driveri) na k850 dosta popravio sliku
"Neznaš ti kaj je to rock'n'roll mužika
To nije sad vu trendu"
evo ovako..... uspio sam ući u mob sa A2 aplikacijom i driver koji sam skinuo, ubacio sam u ifs/settings/camera folder u kojem su se već nalazila tri drivera.
camdriver0.dat
camdriver1.dat
camdriver2.dat
pretpostavljam da je jedan za fotke, drugi za video, a treći za prednju kameru za video talking... E sad,
moj driver nosi naziv. C905camdriver0.dat, i pokušao sam obrisati camdriver0.dat koji je original.
Ne želi ga obrisati i javlja grešku....Error delete camdriver0.dat
Bookmarks