Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Ivanec
    Mobitel
    SE K770,K800,C905
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    35
    Postova
    658
    Bodovi
    6.489
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a jesi probao staviti noviju verziju firmwarea sa SEUS-om?
    nekima je novi firmware(driveri) na k850 dosta popravio sliku
    "Neznaš ti kaj je to rock'n'roll mužika
    To nije sad vu trendu"

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao geco Pregledaj post
    a jesi probao staviti noviju verziju firmwarea sa SEUS-om?
    nekima je novi firmware(driveri) na k850 dosta popravio sliku

    evo ovako..... uspio sam ući u mob sa A2 aplikacijom i driver koji sam skinuo, ubacio sam u ifs/settings/camera folder u kojem su se već nalazila tri drivera.

    camdriver0.dat
    camdriver1.dat
    camdriver2.dat


    pretpostavljam da je jedan za fotke, drugi za video, a treći za prednju kameru za video talking... E sad,

    moj driver nosi naziv. C905camdriver0.dat, i pokušao sam obrisati camdriver0.dat koji je original.


    Ne želi ga obrisati i javlja grešku....Error delete camdriver0.dat


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [W810i] modding camdriver fotke
    By cirano in forum Općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 21-08-2007, 18:00

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove