Ajd nabaci review onda, i mene taj model zanima...
Vrijedi, danas rekao frendu koji model hoću tako da se nadam da ću ga ubrzo i dobit. Napravim review čim ga primim u ruke, ali moram upozoriti da se ne kužim baš u fotoaparate tako da ne očekuješ previše
Bookmarks