= Citat = Izvorno postao Winamp Pregledaj post
pa ovo se isplati. za 50 kuna kupis novu karticu i stavis 20 kn na nju svaki mjesec.
prakticki ti daruju 300kn. 1000 x 0.29lp = 290kn...

znači 5 mjseci moraš biti njihov korisnik da bi sve iskoristio. isplativo
Uz pretpostavku da pocetni tomato box ima trajanje 3 mjeseca i kosta 50kn ispadne da placas 50 + 20 + 20 + 20 + 50. Znaci platis 160kn da bi dobio poruke u vrijednosti 290kn kroz 5 mjeseci. Ako i uplaceni iznos potrosis na poruke (550 poruka) ispada da te na kraju jedna poruka kosta 10lp.
Gledajuci kroz 5 mjeseci ispada 310 poruka mjesecno i po cijeni od 10lp daje 31kn mjesecno na poruke.

Znaci isplativo je onima koji trose vise od tog iznosa mjesecno samo na poruke ukoliko im se da kupovati jos jedan broj.