Da ne otvaram novu temu imam problem kod instalacije windovsa, hoću instalirati windovse na Pentium 2, već su bili gore instaliran i sve radilo kako treba.onda mi je taj disk za nešto drugo trebao, ali sad nemogu ponovno instalirati winde da ga hebeš. sformatira disk i skopira do kraja ono poslje šta radi , ne sjećam se točno i nakon toga mi izbaci plavi ekran smrti, neznam točno šta piše ali budem stavio, ugl nešto tipa logic_ilogic.
I tako svaki puta isto.


Odgovori uz citat

Bookmarks