Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da ne otvaram novu temu imam problem kod instalacije windovsa, hoću instalirati windovse na Pentium 2, već su bili gore instaliran i sve radilo kako treba.onda mi je taj disk za nešto drugo trebao, ali sad nemogu ponovno instalirati winde da ga hebeš. sformatira disk i skopira do kraja ono poslje šta radi , ne sjećam se točno i nakon toga mi izbaci plavi ekran smrti, neznam točno šta piše ali budem stavio, ugl nešto tipa logic_ilogic.
    I tako svaki puta isto.

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    K610i, K750i, K510i
    Operater
    t-mobile,t2
    Godina
    36
    Postova
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao alex1 Pregledaj post
    Da ne otvaram novu temu imam problem kod instalacije windovsa, hoću instalirati windovse na Pentium 2, već su bili gore instaliran i sve radilo kako treba.onda mi je taj disk za nešto drugo trebao, ali sad nemogu ponovno instalirati winde da ga hebeš. sformatira disk i skopira do kraja ono poslje šta radi , ne sjećam se točno i nakon toga mi izbaci plavi ekran smrti, neznam točno šta piše ali budem stavio, ugl nešto tipa logic_ilogic.
    I tako svaki puta isto.
    neznam ali vjerojatno je do cd-a. probaj sa nekim drugim


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. problem sa maticnom, ne dize grafiku
    By microhard in forum Stolna računala
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 06-11-2007, 12:30
  2. Problem sa matičnom
    By wasx in forum Stolna računala
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 27-11-2006, 23:27
  3. Problem sa matičnom Abit AN7 + SATA i IDE HDD
    By whiteboy in forum Stolna računala
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 12-06-2006, 00:09
  4. Pomoć!!!Problem s matičnom
    By stigma in forum Stolna računala
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 10-04-2006, 23:15
  5. Problem s maticnom plocom Gigabyte
    By OBA in forum Stolna računala
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 30-01-2006, 10:53

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove