Malo kasnite
Ne hodam bos zadnjih 8 mjeseci.
Na sredini Gajeve, u Shoebedo- u nije bilo (a i u zadnje vrijeme ne viđam tamo neke dobre tenisice kao prije).
Ne bih baš kupovao tenisice preko ebay- a, volim ih isprobati.
Sad imam converse wade 3.0 (predobre su- bijele).
U zadnje vrijeme samo converse nalazim, ali ne idem na marku- fakat su dobre.



Odgovori uz citat

Bookmarks