Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Mobitel
    SE P1i, iPhone 3G
    Postova
    1.600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Rockatansky...ma ja kasno palim
    Ma meni nije jedino jasno to što zaista mogu u svaki uređaj staviti pošteni tanki metalni cijevasti stylus, ne prevelikih dimenzija i da odlično služi. A proizvođači mogu nekada s tim stvarčicama zaribati cijeli uređaj koji u osnovi može biti odličan i time debelo dosuditi uređaju da ga nitko skoro ne kupi. Primjer je W960 između ostalih.
    Eto meni to zna biti toliki minus na uređaju da bi najradije tog dizajnera koji je to složio provukao kroz trnje.
    Mislim nije mi jasno...

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3Gs, 4.
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    42
    Postova
    1.609
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao observer Pregledaj post
    Primjer je W960 između ostalih.
    Stylus na ovom telefonu je neupotrebljiv ali doslovce...
    Kada hoćete pritisnuti nešto u ekran, savija se, dobro ne kao grana na vjetru ali u tolikoj mjeri da ispija živce.
    K tome, trokutastog je oblika i to je živi užas za koristiti, mogu samo reći da su generalno zayebali telefon ovim komadom plastike, ajde da su ga bar čvršće napravili da se nimalo ne savija....da ne govorim o zaštitnom sloju preko ekrana koji dodatno ostavlja loš dojam za TS.
    Dok sam imao w950, stylus okruglog oblika + bez zaštitnog sloja preko ekrana ( w960 to ima) i TS je bio milina za korištenje....
    Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Touchscreen, pogled s korisničke strane
    By HCSC in forum Općenito
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 25-03-2009, 14:47
  2. Mio A701 prvi pogled.
    By caca in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 15-04-2007, 09:53
  3. gdi kupit stylus?
    By master_slave in forum Windows Mobile
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 13-02-2007, 20:03
  4. + Prvi pogled na novi korisnicki interfejs za nadolazecu generaciju mobilnih igracih
    By Apocalypso™ in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-03-2006, 12:35

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove