Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Desire HD, N900, N8, E72
    Operater
    Tele2/T-Mobile
    Postova
    1.217
    Bodovi
    19.415
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.415, Nivo: 33
    Bodovi: 19.415, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sutra ga dobivam na preview test Ocekujem puno od HD-a! Uspredba sa iPhoneom je nepotrebna.

    Touch HD je smartphone, poglavito za poslovni sektor kao i svaki windows mobile uredjaj. iPhone je just another dummy uredjaj za siroke mase. Ne znaci da je nije los, izmedju primjerice N96 i iPhonea, birao bi iPhone (obzirom da sam oba dva koristio). .

    No pak usporedjivat HTC-ove smartphoneove ili E-seriju nokije sa iPhoneom je usporedjivanje kruski i jabuka .

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao beetleman Pregledaj post
    Sutra ga dobivam na preview test Ocekujem puno od HD-a! Uspredba sa iPhoneom je nepotrebna.

    Touch HD je smartphone, poglavito za poslovni sektor kao i svaki windows mobile uredjaj. iPhone je just another dummy uredjaj za siroke mase. Ne znaci da je nije los, izmedju primjerice N96 i iPhonea, birao bi iPhone (obzirom da sam oba dva koristio). .

    No pak usporedjivat HTC-ove smartphoneove ili E-seriju nokije sa iPhoneom je usporedjivanje kruski i jabuka .
    u potpunosti se slazem.

    iPhone je po meni iskljucivo multimedijski telefon, dok je HD telefon od kojeg profitiraju poslovni korisnici, ali isto tako mu je multimedija dosta jaka.

    sve u svemu, po onome sto sam vidio na youtube, gotovo savrsenstvo bez mane, samo da ima flash (kad vec ima 5 MP kameru).


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. HTC Touch
    By dalibor1974 in forum Windows Mobile
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 19-09-2008, 18:54
  2. Najava novih HTC-ovih uredjaja (najava official 06.05.)
    By beetleman in forum Windows Mobile
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 11-09-2008, 08:39
  3. HTC Touch Pro-najava
    By Vepar in forum Windows Mobile
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 24-06-2008, 20:45
  4. HTC Touch
    By rospaya in forum Windows Mobile
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 13-10-2007, 13:45
  5. HTC Touch...
    By robee in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 29-06-2007, 10:12

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove