jel radi gtalk i ta sranja tipa skype na i podu? ... ne treba mi telefon nego u principu wlan.... to isto djabe na hot spotovima?
jel radi gtalk i ta sranja tipa skype na i podu? ... ne treba mi telefon nego u principu wlan.... to isto djabe na hot spotovima?
Behind Every Bitch Is A Man That Made Her That Way
Radi, prošvrljaj netom malo, vdjeti ćeš da može poslužiti u mnogo svrha.
Nije to loša stvar, i meni se sviđa ali...mali mi bio kapacitet tako da sam uzeo iPod Video. Da je imao bar 30GB prostora vjerojatno bi uzeo Touch model.
Ali i ovo malo čudo mi nudi sasvim dovoljno za moje potrebe, za sve ostalo imam Smartphone.
Bookmarks