Da li imaš u mobu upisane DNS servere, meni preko Tomsona nije radilo prije nego sam upisao DNS servere.
Da li imaš u mobu upisane DNS servere, meni preko Tomsona nije radilo prije nego sam upisao DNS servere.
brijem da nemam upisane, di to upisem???
nema to veze, odmah pita dal da se spoji, ja kazem da da i nece...imam 3 opere ne mobu...onu kaj dode vec instalirana, opera mini i opera mobile (ili kako vec)...i ni u jednoj nece...
upipsala sam DNS i IP i dalje nece na net...napisala sam one iste kao i na kompu sto su...
Zadnji uredio tutlek : 05-11-2008 u 03:46
Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza!
R.I.P.-16.10.2007.
Bookmarks