Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 46

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2003
    Lokacija
    U kući
    Mobitel
    SE: C905, P1i
    Operater
    098, 091
    Postova
    921
    Bodovi
    14.525
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.525, Nivo: 29
    Bodovi: 14.525, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da li imaš u mobu upisane DNS servere, meni preko Tomsona nije radilo prije nego sam upisao DNS servere.
    www.karate-nedelisce.hr

    "Zaklela se zemlja raju da se sve tajne (laži) doznaju"

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagabria
    Mobitel
    HTC Evo 3d, Samsung u900
    Operater
    097, 092
    Godina
    41
    Postova
    1.701
    Bodovi
    56.072
    Nivo
    57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao debeliz Pregledaj post
    Da li imaš u mobu upisane DNS servere, meni preko Tomsona nije radilo prije nego sam upisao DNS servere.
    brijem da nemam upisane, di to upisem???

    = Citat = Izvorno postao observer Pregledaj post
    Kakvo ti je stanje sa "user permission" opcijom na samom mobitelu u control panelu za pojedinu aplikaciju s kojom se spajaš na net. Znaš ono, kad te pita želiš li dopustiti npr. Operi mini da se spoji na web. Možda je tu problem. Uglavnom provjeri opcije pod Security u CP.
    nema to veze, odmah pita dal da se spoji, ja kazem da da i nece...imam 3 opere ne mobu...onu kaj dode vec instalirana, opera mini i opera mobile (ili kako vec)...i ni u jednoj nece...


    upipsala sam DNS i IP i dalje nece na net...napisala sam one iste kao i na kompu sto su...
    Zadnji uredio tutlek : 05-11-2008 u 03:46
    Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza!
    R.I.P.-16.10.2007.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. wlan usb i problem spajanja na net
    By malena in forum Mreža
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 27-09-2010, 09:00
  2. Problem s WLAN mrezom.
    By dakinho in forum Stolna računala
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-10-2007, 19:44
  3. Wlan problem
    By White B in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 11-08-2007, 18:40
  4. [E65] WLAN Problem
    By xombie in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-06-2007, 19:42
  5. WLAN-LINKSyS problem
    By marin in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 19-05-2007, 16:11

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove