Pa mislim, dosta iritantno. I na kraju krajeva-bez veze jer zašto bi druga strana čula da je meni stigao SMS, s kojim razlogom?
Kod Nokija nikada ovakva glupost!
Pa mislim, dosta iritantno. I na kraju krajeva-bez veze jer zašto bi druga strana čula da je meni stigao SMS, s kojim razlogom?
Kod Nokija nikada ovakva glupost!
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Bookmarks