= Citat = Izvorno postao predator Pregledaj post
Far Cry mi je najbolja igra koju sam igrao, bolja i od Crysisa. Dvojku nisam probao ali bi je trebao nabaviti.
Tek usput, meni je Far Cry katastrofalna igra, osim grafike i fizike igra nema nista sto bi mogao pohvaliti.

Dvojku nisam jos igrao, no cuo sam uglavnom lose stvari.