Far Cry mi je najbolja igra koju sam igrao, bolja i od Crysisa. Dvojku nisam probao ali bi je trebao nabaviti.
Tek usput, meni je Far Cry katastrofalna igra, osim grafike i fizike igra nema nista sto bi mogao pohvaliti.
Dvojku nisam jos igrao, no cuo sam uglavnom lose stvari.
Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. www.gadgethive.com
Bookmarks