= Citat = Izvorno postao VuKi Pregledaj post
A zašto nebi uzeo nešto stvarno dobro kao što je

XFX 9800GT GeForce 9800 GT

http://www.youtube.com/watch?v=7hol5ea8FDE

istina da je oko 1100kuna ali ne zaostaje u klasi novijih 4850 a i puuuno "hladnija"!

ta kosta ovdje 110-120 Eur.

vjerujem ja da je ta zbilja high-end graka ,ali to je vise za gamere,a ne za mene.
kod mene ti je ovako

60 % Internet
20 % mp3 i video
10 % razne Office stvari
5 % igrice
5 % ostalo

kako stoje stvari sa temperaturom,kaj cu morat jos koji ventilator ugradit?,vec ih ima 4