U svakom slučaju su trebali frenda obacijestiti.
A i on je mogao malo pripaziti na kojoj je tarifi.
Jel oni sad njemu nemoraju dati tih 70 KN pošto je on sam kriv što ne prati na kojoj je tarifi, NO oni su ga, u svakom slučaju, trebali obavijestiti, što nisu jer su svu databazu (ili što vec) izgubili. Mogli su onda svim Tele2 korisnicima poslati poruku da pripaze na kojoj su tarifi...


Odgovori uz citat
Bookmarks