ta "sranja" sam mu ja rekao.procitaj post iznad svog,a vjerojatno imas stariji k800,odnosno onaj sa starim displayom,ko da ja ne znam flashati,flashao sam vise mobova nego si ih ti u zivotu vidio i nemoj se sad praviti vazan i napametniji zato jer se tvoj k800 da crossflashati.