Slažem se s tobom,i meni je 8gb punoo ljepša,i N96 se od nje razlikuje u samo internoj memoriji i dizajnu,ali kažem ti kad je vec iusta cijena,uzmeš n96 i ako ti se ne sviđa zamijeniš i možda dobiješ i nadoplate