hvala svim na odgovorima...
@rage99: kakva je izrada uređaja? da li ima lufta i šrkipanja (mislim prvenstveno na poklopac baterije) ??
Ma šta je znam.
Sad gledam po oglasnicima, N78 je 1750-1900kn, a N82 od 1950-2500kn.
N82 je "jača" (bolja kamera, više RAM-a, nekako mi se čini solidnije napravljena...)
N78 me sasvim zadovoljava specifikacijama, ima po meni bolji smještaj zvučnika...
neznam, morat ću još vidjet kad mi plaća sjedne, pa malo zivkati uokolo da vidim za koliko mogu koji dobiti, pa onda odlučiti...
a vi slobodno i dalje pište svoje komentare...![]()


Odgovori uz citat

Bookmarks