Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Hybrid View

  1. #1
    zajebant Postignuća:
    SocialVeteranTagger First Class50000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Frequent Poster

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    S6
    Operater
    HT
    Postova
    6.948
    Bodovi
    112.292
    Nivo
    81
    Bodovi: 112.292, Nivo: 81
    Bodovi: 112.292, Nivo: 81
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hvala svim na odgovorima...
    @rage99: kakva je izrada uređaja? da li ima lufta i šrkipanja (mislim prvenstveno na poklopac baterije) ??

    Ma šta je znam.
    Sad gledam po oglasnicima, N78 je 1750-1900kn, a N82 od 1950-2500kn.

    N82 je "jača" (bolja kamera, više RAM-a, nekako mi se čini solidnije napravljena...)
    N78 me sasvim zadovoljava specifikacijama, ima po meni bolji smještaj zvučnika...

    neznam, morat ću još vidjet kad mi plaća sjedne, pa malo zivkati uokolo da vidim za koliko mogu koji dobiti, pa onda odlučiti...

    a vi slobodno i dalje pište svoje komentare...
    ... HTC Desire -> Sensation -> One (M7) -> Note 3 -> LG G2 -> S6 SM-G920F

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    ~~DotSIS.com~~
    Mobitel
    LG L80
    Operater
    VIP,TELE2
    Godina
    41
    Postova
    712
    Bodovi
    10.007
    Nivo
    23
    Bodovi: 10.007, Nivo: 23
    Bodovi: 10.007, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Ico Pregledaj post
    hvala svim na odgovorima...
    @rage99: kakva je izrada uređaja? da li ima lufta i šrkipanja (mislim prvenstveno na poklopac baterije) ??
    Meni mob izgleda dosta čvrsto za sad nema nikakvog skripanja.Poklopac baterije se malo miče u smjerovima u kojem se otvara i zatvara ali to je sasvim normalno ali to su stvarno zanemarivi pomaci
    It has to start somewhere it has to start sometime what better place than here what better time that now!!!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [N95] Oznaka na poklopcu za baterije - Nokia ili Nokia N series
    By dgrgic37 in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 09-05-2008, 13:17
  2. Odgovora: 8
    Posljednji post: 22-11-2006, 23:57
  3. + Novi Nokia uredjaji; Nokia N73 and Nokia N93?!????
    By Apocalypso™ in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 25-04-2006, 11:03
  4. Odgovora: 23
    Posljednji post: 14-12-2005, 19:48
  5. Nokia 7610 Vs Siemens SX1 Vs Nokia 6670
    By BranX in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 30-01-2005, 00:53

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove