Izvorno postao //Wild-Boy\\ ...ovdje bih, iako 6680 ima symbian - izabrao 6300 - bolja izvedba, veći ekran, bolja kamera, zvučnik... ekran je manji
MILAN IS THE BEST!!!!!!!!!ROSSONERO!!!!!!!! http://www.red-gsm.net/index.php
Pravila foruma
Bookmarks