mstaglicic nemoj uzimati taj mobitel.
1.Mobitel nije bio na servisu da mu procijene kvar
2.Vlasnik mobitela kaže da ga prvo može upaliti pa onda ne
3.Radije uzmi novi K800 u T2 s garancijom (ako se pokvari imaš garanciju i ravno u servis)
mstaglicic nemoj uzimati taj mobitel.
1.Mobitel nije bio na servisu da mu procijene kvar
2.Vlasnik mobitela kaže da ga prvo može upaliti pa onda ne
3.Radije uzmi novi K800 u T2 s garancijom (ako se pokvari imaš garanciju i ravno u servis)
Bookmarks