Dečki super, ušlo u sticky. Konačno da imamo tutorijal za patchanje u sticky-u. Hvala moderatori!
EDIT: Jedna mala zamolba... Da li bi mogli u naslov nekako ugurati da se patchanjem mogu dekodirati mobiteli... Mislim, tako bi se riješili bezveznih tema tipa W800 dekodiranje, otključavanje K810 i slično.