Kamera je bolja od k550 (ima autofokus i flash), 5310 ima veći ekran i veću rezoluciju, k550 ima infra crveno, 5310 ima 3,5mm utor, k550 ima zaštitu za kameru, 5310 je manja i lakša, 5310 ima utor za karticu (memorijsku) ispod baterije.
Uglavnom, to su razlike- pa ti prevagni šta ti treba.
5310 je (kao što ime kaže) mobitel orijentiran na glazbu (ima 3,5 m utor i solidan zvuk te glazbene tipke sa strane), ali ima dosta lošu kameru (tu je važno to što nema autofokus i led flash).
A k550 je, kao, cybershot- iako kažu da kamera nije baš kao kod k750 i w800, već je bliže onoj od w850 (razlog je taj što je mobitel manji pa je u njemu manji modul kamere- ili tako nešto, ugl. ono bitno za kvalitetu slike), ali je kamera bolja od one kod 5310.
Ugalvnom, ja bi si kupio k550 (možeš ga "pretvoriti u w660 te dobiti bolji zvuk i još par sitnica), a i jeftiniji je.
EDIT: Nije baš puno stariji, izašao je u veljači 2007, a 5310 u kolovozu.


Odgovori uz citat
Bookmarks