Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Sony Ericsson Xperia X1i
    Postova
    821
    Bodovi
    9.734
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.734, Nivo: 23
    Bodovi: 9.734, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 god, malo mi je malo, al opet mi nije bad dati 50-150 KN na popravak jojstika za taj mob (al sve ovisi o situaciji)

    Jedino mi je malo preisfuran, vise nije nista posebno, a meni je taj mob snazan (funkcijama)

    Mob definitivno uzimam, te se nadam da sljedecih par dana nece nestat iz ponude.

    Blic sam mislio da mi nije važan, zapravo, važan mi je jer sa njim navečer osvjetljavam put u mrklom mraku, a za slikanje mi nije potreban - a sad da isprobam i taj xenon flash.

    BTW: jedno pitanje, dali da ostavim za svoja 2 glavna moba K750i i K800i ili 5700 i K800i?

  2. #2
    Najforumaš 2011. Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    1+3T
    Operater
    tomato
    Godina
    36
    Postova
    1.970
    Bodovi
    22.432
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao .:Kristijan:. Pregledaj post
    Blic sam mislio da mi nije važan, zapravo, važan mi je jer sa njim navečer osvjetljavam put u mrklom mraku, a za slikanje mi nije potreban - a sad da isprobam i taj xenon flash.
    S ovim nećeš moći tako osvjetljavat jer je to baš xenon flash, a ne LED

    K800 ima uz taj xenon flash i crveni LED, koji mu koristi za pomoć pri fokusiranju kod fotografiranja te se on može uz pomoć nekih programa iskoristiti kao svjetlo,ali opet, ne znam koliko će ti bit od koristi budući da je crveno...

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    754
    Bodovi
    21.128
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Za K800 se isplati dati svaku kunu...jer mobitel je bomba po funkcijama, prepun je svega i ima mnoštvo malih opcija koje život znače...

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Sony Ericsson Xperia X1i
    Postova
    821
    Bodovi
    9.734
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.734, Nivo: 23
    Bodovi: 9.734, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ima li on u sebi nešto kao "Light" opcija na k750i, (gdje biraš On, On for 1 minute, Off i SOS?)

    Al su bili škrti, pa nisu ugradili LED svjetlo xD. Ak niš drugo, trebat će za snimanje.

    BTW: gdje su najjeftinije M2 kartice u ZG-u?

    Ovdje mi se ne cine skupe, http://www.feniks-kompjutori.hr/inde...s=0#paging_nav od SanDiska. U Ve-Milu su duplo skuplje.

    i ako netko zna još dal se isplati kupovat SD i MicroSD u Feniksu? Kupio bi par...

    I jel se gubi znacajno na brzini ako imam MicroSD --> SD umjesto SD?

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    754
    Bodovi
    21.128
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    K800 nema dodatne LED bljeskalice za video snimanje a niti ne može svjetliti...jer ipak je tu riječ o izvrsnoj xenon bljeskalici ili ti ga blicu.

    Kod K850 je taj nedostatk ispravljen i dodane su tri ledice raspoređene u obliku trokuta za video snimanje...

  6. #6
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Sony Ericsson Xperia X1i
    Postova
    821
    Bodovi
    9.734
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.734, Nivo: 23
    Bodovi: 9.734, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoranZagorje Pregledaj post
    K800 nema dodatne LED bljeskalice za video snimanje a niti ne može svjetliti...jer ipak je tu riječ o izvrsnoj xenon bljeskalici ili ti ga blicu.

    Kod K850 je taj nedostatk ispravljen i dodane su tri ledice raspoređene u obliku trokuta za video snimanje...

    A ima li K850i Xenon blic?

    I isplati li se M2 kartica od 1 GB za 83 KN ili od 2 GB za 115 KN?

  7. #7
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    754
    Bodovi
    21.128
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao .:Kristijan:. Pregledaj post
    A ima li K850i Xenon blic?

    I isplati li se M2 kartica od 1 GB za 83 KN ili od 2 GB za 115 KN?
    Naravno da ima...ima istu xenon bljeskalicu ko i K800, samo je kamera 5Mega...i to dodatno svjetlo za video snimanje..

    Naravno da se isplati uzeti 2GB...razlika u cijeni nije velika ali u MB je velika


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Sony Ericsson K800i - kamera i fotke
    By whiteboy in forum Općenito
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 26-03-2009, 09:36
  2. Sony Ericsson K800i - TELE2
    By RAUL in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 24-06-2008, 01:52
  3. Samsung d900i vs Sony Ericsson K800i
    By mateak2308 in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 16-12-2007, 02:28
  4. Sony Ericsson W850i & K800i
    By rx-5 in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 05-03-2007, 10:15
  5. EVo postene usporedbe - NOKIA N73 VS. SONY ERICSSON K800i
    By dainese46 in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 26-04-2006, 20:05

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove