Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa stažem
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    HTC TyTN
    Operater
    ·T···Mobile·
    Godina
    42
    Postova
    849
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tko ti je to rekao da se ne moze otkljucat, da mi je znati... !?

    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=395945

  2. #2
    Svježe registriran Postignuća:
    VeteranTagger Second Class1000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Postova
    7
    Bodovi
    3.040
    Nivo
    12
    Bodovi: 3.040, Nivo: 12
    Bodovi: 3.040, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    MDA touch dual otključavanje - Radio?

    = Citat = Izvorno postao Shamanix Pregledaj post
    Tko ti je to rekao da se ne moze otkljucat, da mi je znati... !?

    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=395945
    Baš se motam oko tog threada i problem mi je što kaže da u tom postupku trebam originalni Radio kojeg nema za skinuti na xda a to je 1.58.21.24
    Možeš li mi reći kako da ga nabavim? Imaš li ga ti možda ili znaš kako ga dumpati? ROM sam dumpao i rekonstruirao kao za Kaisera ono da se ima za svaki slučaj.
    Vidio sam tamo u nekom postu da je tip nekom preporučio 1.58.21.23s ako se na varam al to je za NIKI100 a ne za 200 od T-ja.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. HTC Touch Dual - VIPnet NOVO
    By sms freak in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-03-2008, 01:04
  2. HTC Touch unlock
    By sekile in forum Windows Mobile
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-02-2008, 02:18
  3. Novi HTC Touch >>> DUAL <<<
    By VuKi in forum Windows Mobile
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 20-01-2008, 16:04
  4. Novi HTC-ovi (S730, P6500, Dual Touch i Shift)
    By rospaya in forum Windows Mobile
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 19-11-2007, 15:45

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove