Tko ti je to rekao da se ne moze otkljucat, da mi je znati... !?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=395945
Tko ti je to rekao da se ne moze otkljucat, da mi je znati... !?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=395945
Baš se motam oko tog threada i problem mi je što kaže da u tom postupku trebam originalni Radio kojeg nema za skinuti na xda a to je 1.58.21.24
Možeš li mi reći kako da ga nabavim? Imaš li ga ti možda ili znaš kako ga dumpati? ROM sam dumpao i rekonstruirao kao za Kaisera ono da se ima za svaki slučaj.
Vidio sam tamo u nekom postu da je tip nekom preporučio 1.58.21.23s ako se na varam al to je za NIKI100 a ne za 200 od T-ja.
Bookmarks