Nokia e51, ima wi fi- a ni sam mobitel nije loš.
Imaš ga po 700- tinjak kn sa garancijom.
A možeš si i kupiti e51 bez kamere (ako ti je samo wifi važan).
Nokia e51, ima wi fi- a ni sam mobitel nije loš.
Imaš ga po 700- tinjak kn sa garancijom.
A možeš si i kupiti e51 bez kamere (ako ti je samo wifi važan).
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
Bookmarks