ma ovi novi nfs su sprdnja....evo bas sad instaliram nfs porsche unleashead...najbolji nfs otkad postoji...lagano kreces iz 50-tih godina i ides polako...
ma ovi novi nfs su sprdnja....evo bas sad instaliram nfs porsche unleashead...najbolji nfs otkad postoji...lagano kreces iz 50-tih godina i ides polako...
----------Sony Ericsson----------
Bookmarks