Ovako: debrand mobitela preko SEUS-a mozes napraviti jedino ako prethodno u mobitelu promijenis CDA broj (po tome SEUS zna koju varijantu softa da ti stavi), a to ne mozes mijenjati normalnim (citaj: free) postupcima.
Jedina druga opcija za debrand ti je full flash kako su ti i rekli. Ne znam kako si flashao taj W850 i zasto je sad kako kazes "unisten", ali vjeruj da su mnogi dosad radili full flash, i svima koji su se drzali procedure je uspjelo.
U svakom slucaju, nemas puno opcija: ili full flash ili zivi sa TM-brandiranim mobom.
I da, daj drugi put pripazi na naslov teme, da bude po pravilima.


Odgovori uz citat

Bookmarks