Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Hybrid View

  1. #1
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    tema bi trebala biti u Symbian # OS & Software - series 60 podforumu.

    Psiloc Wireless Presenter nisam našao ovdje na forumu, ali na dotsis.com ima.

    link na temu

    a za upravljanje mislim da bi tebao biti irRemote, al nisam siguran.

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    30
    Bodovi
    7.705
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.705, Nivo: 20
    Bodovi: 7.705, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Ukupna aktivnost: 9,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao yager Pregledaj post
    tema bi trebala biti u Symbian # OS & Software - series 60 podforumu.

    Psiloc Wireless Presenter nisam našao ovdje na forumu, ali na dotsis.com ima.

    link na temu

    a za upravljanje mislim da bi tebao biti irRemote, al nisam siguran.
    Mislim ne znam ni ja sam koji bi program mi trebao za uprvljanje kompjuterom pomoću bluetooth-a, samo znam da ne prodajem k750i dok ne sredim ovo na njoki. Hvala na trudu ali ispod ovoga programa na dotsis-u piše Cracked-error pa ne ću taj dotični program stavljati. Ipak svejedno hvala.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 96
    Posljednji post: 18-08-2008, 00:38
  2. W810i, "ticker", "welcome" i ostale cudne poruke
    By dinocrazyman in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 05-04-2008, 19:38
  3. Prijedlog: spajanje foruma "DECT telefoni" sa "Fiksni operateri"
    By Compov in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 27-04-2007, 15:03
  4. Daljinsko upravljanje
    By ivan_sibenik in forum Mreža
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 21-03-2007, 13:12
  5. zamjena 1. i 2. sezona "Lost" za sve "Zakon braće"
    By Symbian in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 04-12-2006, 23:18

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove