tema bi trebala biti u Symbian # OS & Software - series 60 podforumu.
Psiloc Wireless Presenter nisam našao ovdje na forumu, ali na dotsis.com ima.
link na temu
a za upravljanje mislim da bi tebao biti irRemote, al nisam siguran.
tema bi trebala biti u Symbian # OS & Software - series 60 podforumu.
Psiloc Wireless Presenter nisam našao ovdje na forumu, ali na dotsis.com ima.
link na temu
a za upravljanje mislim da bi tebao biti irRemote, al nisam siguran.
Mislim ne znam ni ja sam koji bi program mi trebao za uprvljanje kompjuterom pomoću bluetooth-a, samo znam da ne prodajem k750i dok ne sredim ovo na njoki. Hvala na trudu ali ispod ovoga programa na dotsis-u piše Cracked-error pa ne ću taj dotični program stavljati. Ipak svejedno hvala.
Bookmarks