pokušao sam unlockat svoju motorolu v360 bez tp-a i kod zadnjeg koraka u postupku sam zaboravio stavit bateriju prije posljednjeg flashanja...sad nemogu upalit mob..ali komp ga prepozna...i nemogu ponovo stavit mp gore..moze li mi neko pomoc??![]()
pokušao sam unlockat svoju motorolu v360 bez tp-a i kod zadnjeg koraka u postupku sam zaboravio stavit bateriju prije posljednjeg flashanja...sad nemogu upalit mob..ali komp ga prepozna...i nemogu ponovo stavit mp gore..moze li mi neko pomoc??![]()
Bookmarks