aki lg ku 990 ima 5 mpx i vga video rezoluciju i fantasticnih 120 fps sto jos niko nema pa cak ni nokia
Da ali tu 120fps sliku daje pri 320x240 a ne pri VGA rezi,to je zgodno imat ovak da se mozes pohvalit da imas nes ekstra,ali u praksi svi snimaju na VGA rezi pri 30fps,sto opet Nokia radi bolje...
Bookmarks