Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 67

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    658
    Bodovi
    15.494
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.494, Nivo: 30
    Bodovi: 15.494, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni je nastao mali (veliki) problem na mobu.

    Isao sam promjeniti product code kao što je i opisanou ovoj temi:
    http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=...&postcount=160

    Novi sam u tim kodovima i nisam bas razumio da se nesmije sve ovo prekopirat "PC: 0552197: RM-244 CTR BALKANS SLO/CRO/SER" [inace ovo vam je product code za nokiu E51, za hrvatsku], nego da treba samo prekopirat "0552197"...i tak, sam i napravio na prvi nacin, sve sam ovo prebacio u product code. I onda sam ga isao updejtat, prvo sto sam se namucio da skinem 74mb softvera, i nakraju, ide ga updejtat u mob, i mobitel se stalno gasio, palio, a u zvčnicima je stalno bilo kao da sam mobitel usteko i isteko 30 puta. I dobro, onda sam malo promislio da bi trebalo samo onaj kod zamjeniti kao product. I tak sam stavio, i sve uredu, i vidim da je prepozno da ima nova verzija softa, ali na onoj citavoj verziji "PC: 0552197: RM-244 CTR BALKANS SLO/CRO/SER" nije bilo. I sada je nastala komplikacija, ja odem u NSU i sve on indetificira, ali kada ide pocat updejtat soft ili skdat soft sa neta izbaci ovo:



    I sada neznam, vidio sam u onoj temi, ako se nepogodi pravi Product code da se može jako našteti mobitelu...sada neznam jeli ja to mogu srediti ili Mobis?

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registeredVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .........
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro
    Operater
    099
    Godina
    51
    Postova
    670
    Bodovi
    14.543
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.543, Nivo: 29
    Bodovi: 14.543, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao avantgard Pregledaj post
    Meni je nastao mali (veliki) problem na mobu.......
    Ovo 200.34.36 je nova verzija softa za E51?
    Zadnji uredio Ico : 10-06-2008 u 14:18 Razlog: nema potrebe citirati tako dug post sa velikom slikom u cjelosti.
    U školu sam im´o ja petice sve, samo iz vladanja bogami ne!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. MDA III ...par pitanja
    By hercvu in forum Windows Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-05-2007, 15:30
  2. [N80] par pitanja
    By wsad in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 05-12-2006, 19:32
  3. CX-65 Pitanja?
    By Tomislav in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 20-10-2004, 20:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove