I sam si natuknuo da bi to bio prelazak s konja na magarca...jer K800 je definitivno bolji, kamera perfektna a baterija puno više izdržljivija od D880...
I sam si natuknuo da bi to bio prelazak s konja na magarca...jer K800 je definitivno bolji, kamera perfektna a baterija puno više izdržljivija od D880...
Bookmarks