nemreš nikak pogriješiti, ideš samo slavonskom ravno i kad dođeš na ljubljansku, vidjet ćeš ga, dosta je malen![]()
nemreš nikak pogriješiti, ideš samo slavonskom ravno i kad dođeš na ljubljansku, vidjet ćeš ga, dosta je malen![]()
Zadnji uredio therrlu : 26-05-2008 u 16:28
T-Mobile Iphone 4 4.3 Beta
Bookmarks