= Citat = Izvorno postao Archy Pregledaj post
Po meni je glavni nedostatak K800 šta je jako velik i ima grbu na zadnjem djelu. Ako ga misliš nositi u torbici ili tako negdje, ok, ali za džep je fakat velik.
Ma to svi pričaju kada vide taj mob...no vjeruj mi nije ni najmanji problem nositi ga u džepu...nosim ga već preko godine i pol u dzepu i nije opće problem..i to još u užim hlačama... ta grba ne smeta tolko...i kolko puta su mi ljepše polovice sjele u krilo i na taj poklopac i sve je ok

Jedino kaj je malo zaribano kaj se zna poklopac kamere otvoriti ako se malo mob pomakne ili slično....kod K850 nema tih problema tako da tu ide prednost na njega...