Izvorno postao therrlu www.mireo.hr ja sam ju instalirao na svoj uređaj i mogu reći da je ok... ubačeno je ono baš što je trebalo, radari i te fore... Kako si je instalirao? Ja imam 2.0 crackiranu koja radi bez greške, a kada probam instalirati ovu neće mi ju pokrenuti.
PREDATOR
Izvorno postao predator Kako si je instalirao? Ja imam 2.0 crackiranu koja radi bez greške, a kada probam instalirati ovu neće mi ju pokrenuti. Imam licenciranu ViaGPS 2.3 i sad sam ju samo upgrejdao na 2.51, s tim da nemam tipični dlanovnik, već navigacijski Mio C320
T-Mobile Iphone 4 4.3 Beta
To sam i pretpostavio. Ja imam crackiranu i one se ne mogu nadograditi sa službene stranice.
Pravila foruma
Bookmarks