imao sam n73 i bio je jalo spor pa me malo strah da nebude i n95!
a kak da ja nadem n95 sa V20 softwarom?
imao sam n73 i bio je jalo spor pa me malo strah da nebude i n95!
a kak da ja nadem n95 sa V20 softwarom?
Zadnji uredio //Wild-Boy\\ : 09-04-2008 u 23:27 Razlog: ne korištenje tipke EDIT
Bookmarks