pa pito sam jer neznam dal mi se isplati to opce popravljat. ak je neka sitnica onda bi. neki su mi rekli i da se zna neki konektor odštekat pa se neće upait... uglavnom možda je netko imo isto iskustvo pa je popravio ili bar zna šta mu je otišlo pa da i ja provjerim jel stvar u tome
pa imas na maticnoj ploci konektore,ja na k750 imam 3: za display,tikovnicu i jedan na koji ide kabel koji spaja maticnu s kamerom,ali nisam ti siguran da je 100% tak na w810.slicno sigurno je
uglavnom saznaj kaj je otislo pa onda pitaj,jer moze biti dosta toga
"Neznaš ti kaj je to rock'n'roll mužika
To nije sad vu trendu"
Bookmarks