Ti imaš možda SP2 za Windowse, ali ne i SP2 za Office 2007. Jedini SP za Office 2007 je SP1.
@Mili - Što se tiče problema, možda si skinuo SP1 HR verziju, ne znam može li ona ići na Office 2007 ENG. Ili je problem to s aktivacijom, ja nisam imao problema s instalacijom, niti SP1 niti CLP-a
Clarke's Third Law:
"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."
Bookmarks