mene zanima,dal netko zna koliko to otprilike kosta,ekran+posao..
gidi jap!
Izvorno postao tomy23 mene zanima,dal netko zna koliko to otprilike kosta,ekran+posao.. u servisu oko 700 kn
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku s iskustvom !!!
Pravila foruma
Bookmarks