jučer sam bio mob odnio u servis EMSC u planinsku 2 i danas sam ga dobio nazad prošlo je u najboljem redu što se tiće garancije i popravka, osim toga što mi se mobać vratio, vratio mi se skup s patnjom koju ću opet djeliti snjime