Izvorno postao //Wild-Boy\\ ...pa w580 je po meni bolji - veći ekran, walkman funkcije, lijepši, i - čvršći i kvalitetnije napravljen ... ...iako bih prije uzeo s500, samo da nije tih hebenih tipki koje pucaju ... pucaju i na w580
Izvorno postao sonyck pucaju i na w580 ...mislio sam da je to do materijala, ali samo kod s500...ali eto, prevario sam se, hvala na infu ... ...Vepar - - zaboravih navesti i mem. karticu ...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::.. MOWNED -> Lista mojih uređaja kroz godinelast.fm - Wild Boy
Pravila foruma
Bookmarks