Izvorno postao pero1985 ako mozes naci nokiu 7373 za te pare to bi bilo idealno......jedino sto to nije klizni nego zakretni.... mislim da nije bolji izbor od d600...ovaj je dizajnom manji i kompaktniji...
Izvorno postao sonyck mislim da nije bolji izbor od d600...ovaj je dizajnom manji i kompaktniji... i dosta kompliciran,između ostalog,ali može poslužit kao šminka....
Here comes fuckin Civil War.........
Pravila foruma
Bookmarks