= Citat = Izvorno postao khideg Pregledaj post
jel ograniceno brojem poruka unutar mjeseca? ne bi trebalo ,ejr je to 100nk mjesecno, al ipak treba pitati.
Pa ne platiš poruke 100kn mjesečno, nego moraš nadoplatiti bon od 100kn da ti se aktiviraju poruke od 9 lipa, dok te novce možeš potrošiti na bilo šta...