mislim da je izabrao mobitel prije 2tjedna..koj jel k530?
nego, da, i mene zanima nest, kad uzmes flex150kn mob za kunu..jel mozes to koristit 3mjeseca i prebacit se na tarifu 60 do kraja jel?
mislim da je izabrao mobitel prije 2tjedna..koj jel k530?
nego, da, i mene zanima nest, kad uzmes flex150kn mob za kunu..jel mozes to koristit 3mjeseca i prebacit se na tarifu 60 do kraja jel?
bio nekad oglas...
Bookmarks