Izvorno postao hrc777 Je, u pravu ste. Ukopčao sam slušalice u liniju i zvuk je jednako loš kao i na zvučnicima. Ništa od te linije... QUADRO = SMEĆE sad je red da da uvalis nekom prek oglasa
Izvorno postao vjeko sad je red da da uvalis nekom prek oglasa Pa nekom ko nepati na jake zvukove,neće smetat....
Here comes fuckin Civil War.........
Izvorno postao vjeko sad je red da da uvalis nekom prek oglasa Pa će me poslije sjekirom naganjat
Izvorno postao hrc777 Pa će me poslije sjekirom naganjat nema te sta naganjat, ti njemu kazes- pa to je samo quadro
Pravila foruma
Bookmarks