Pa prva stvar što mi je upala u oko i što bi svako tko ima imalo pojma o nokiji i symbianu skužio bi onu traku od touch screen-a. I nemreš to fulat nikako pogotovo kad se stylus nalazi u mobitelu
A drugo je osvjetljenje tipkovnice koje je bijelo, a na n95 nije. Treće je očita razlika u software-u. Nemreš fulat da ga 'ebeš![]()



Odgovori uz citat
Bookmarks