Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: MetroCARNet

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Sloboština, Zagreb, Turopolje
    Mobitel
    HTC DesireHD
    Operater
    VIP
    Godina
    42
    Postova
    1.972
    Bodovi
    21.621
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)


    Ipak su mi dignuli brzinu. Jedino mi je upload malo jadan Ali ne smeta toliko.

    Danas su me prebacili na MetroCARNet autorizaciju i fakat je sve kao što je opisano tamo... Dakle, nema podešavanja port forwardinga, može se samo jedan korisnik spojiti (osim ako imate više accounta). Najviše mi smeta gubitak torrenata. Više korisnika još uvijek mogu srediti preko ICS-a, ali stvarno ne znam što da kažem...

    OVo je neki paradoks

    Zadnji uredio Inovator : 08-03-2008 u 23:40 Razlog: koristi EDIT!
    Tko se ljuti, uvalim mu kruti...

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranOverdriveTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    DS9
    Operater
    Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.796
    Bodovi
    47.378
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao T-Maca Pregledaj post
    Danas su me prebacili na MetroCARNet autorizaciju i fakat je sve kao što je opisano tamo... Dakle, nema podešavanja port forwardinga, može se samo jedan korisnik spojiti (osim ako imate više accounta). Najviše mi smeta gubitak torrenata. Više korisnika još uvijek mogu srediti preko ICS-a, ali stvarno ne znam što da kažem...

    zar se preko MetroCARNet-a nemože koristiti torrenti ?

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2004
    Lokacija
    ZG, Jarun
    Mobitel
    :)
    Operater
    T-mobile,VIP & Tele2
    Godina
    39
    Postova
    364
    Bodovi
    12.267
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.267, Nivo: 26
    Bodovi: 12.267, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao T-Maca Pregledaj post
    Danas su me prebacili na MetroCARNet autorizaciju i fakat je sve kao što je opisano tamo... Dakle, nema podešavanja port forwardinga, može se samo jedan korisnik spojiti (osim ako imate više accounta). Najviše mi smeta gubitak torrenata. Više korisnika još uvijek mogu srediti preko ICS-a
    ICS misliš na Internet connection sharing il?

    Jel mi može netko dati iz prve ruke informaciju koliko je zadovoljan uslugom MetroCarNet i da li ima čestih prekida u internetu, jel radi telefon normalno, kakva je veza?

    da li se može više računala istovremeno spojiti na Internet? Koji modem/router se dobije? Signal u router/modem ide istom paricom kojom je išao i kod T-coma samo što sada taj modem/router glumi splitter?


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove