Izvorno postao F.E.A.R. Ma nije njemu problem nikakav dat 130 kn....nego,išao si i ti u 1. razred...nered,razbijanje itd.Može ga on čuvat al nikad nije sigurno.... tako je FEAR ...nije problem para dat...i stari bi dao i 500 ako bi mi trebao, no zna da cu ga ja razbiti ili netko drugi (prije ovo drugo)... ali eto kupio mi je ipak...novi od nekog lika za 100kn... radi se o citizenu SRP-285II sta kazete na njega? evo i slika ->
Zadnji uredio WANKoner1 : 03-02-2008 u 14:21
Pravila foruma
Bookmarks