vjerovatno ih bu Benq preuzel Izvorno postao Ifrit ma ludilo...zakej svaka firma od koje sam često uzimo mobitele propadne...prvo simens a sad moto....čovjek se zapita.... ti sad dobro pazi kaj buš sljedeče kupil
When shit turns to gold, the poor will be born without ass
Pravila foruma
Bookmarks