E JOS DA SAM IKADA KORISTIO Symbian BILO BI DOBRO, A OVAKO NE ZNAM BAS , JEL TO TOLIKO DOBRA STVAR?
A JEL MOZES I MJENJATI DOKUMENTE NA MOBU?
E JOS DA SAM IKADA KORISTIO Symbian BILO BI DOBRO, A OVAKO NE ZNAM BAS , JEL TO TOLIKO DOBRA STVAR?
A JEL MOZES I MJENJATI DOKUMENTE NA MOBU?
Bookmarks