...telet se opet sponzorira i baca ljudima u ruke...što mi se uopće ne sviđa...
Zašto ne? Koja je razlika između ovoga ili kada isto to moraš kupiti? Jedan već ustaljeni način reklamiranja u kojem nema ništa loše. Uostalom, malo će ljudi aktivirati karticu samo zbog deset kuna, pa da bi ju onda bacili.
Bookmarks