a kao t-com i vip te ne radi idiotom ...?
ako te netko radi idiotom ona je to sigurno VIP ili T-com jer za njihove akcije koje traju 2 mjeseca ti treba odvjetnik ako misliš kao korisnik profitirat, i to kad raskrinkaš tek vidiš da od toga neam ništa ... samo kamuflaža za oči i TV !



Odgovori uz citat

Bookmarks